• +38(050)8466044


УВАГА! У зв'язку з військовою агресією та загальною мобілізацією, нажаль наш офіс та телефон не працює. Співробітники мобілізовані та захищають Вас.

Умови повернення та гарантія

Інтернет-магазин POSBAZA.com гарантує своїм покупцям тільки оригінальні товари, високу якість торгівельного та фіскального обладнання, весь товар поставляється у заводській упаковці та за запитом перевіряється перед відправкою.

Гарантійні зобов'язання
1) У разі пред'явлення вимог згідно з гарантією, Вам необхідно надати або надіслати нам: Виріб з недоліком або його несправну частину (за погодженням з оператором), Гарантійний талон або рахунок, в якому зазначено найменування товару, дата та інша сервісна інформація.
2) Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ст.9 п. 1, заміна товару провадиться, якщо він не використовувався та збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, за дотримання покупцем правил експлуатації.
3) Безкоштовне гарантійне обслуговування здійснюється протягом гарантійного терміну, зазначеного у гарантійному талоні чи рахунку. Ремонт виробу протягом гарантійного терміну експлуатації здійснюється безкоштовно, а після закінчення – на платній основі, за рахунок покупця. Гарантійний ремонт виробу здійснюється протягом 2-120 (тридцяти) днів з моменту пред'явлення претензії. Термін служби дорівнює терміну гарантії.
4) Гарантія не розповсюджується на комплектуючі пристрої (акумулятори, зарядні пристрої, корпусні частини виробу, гарнітури, кабелі тощо).
5) Гарантійні зобов'язання не поширюються на недоліки виробу у випадку, якщо: товар зазнавав попадання вологи, вогкості, сторонніх речовин або перебував у критичних температурних або природних умовах, піддавався швидкій зміні таких умов, на якійсь частині виробу виявлено сліди механічних пошкоджень, ударів , падінь тощо.
- Відбулося несанкціоноване тестування, спроби втручання у конструкцію чи програмне забезпечення, спроби стороннього ремонту.
- Сервісний номер товару, ідентифікаційний номер було змінено або видалено.
- Причиною несправності є недбале поводження, застосування виробу не за призначенням, порушення умов експлуатації.
- Продавець не несе відповідальності у разі навмисного або ненавмисного блокування всіх або частини функцій пристрою внаслідок некоректних, помилкових дій користувача (зміна паролів, забуті паролі).
- Гарантійним дефектом не вважається експлуатаційне зношування акумуляторної батареї.
- Оновлення програмного забезпечення, яке не вимагає розбирання корпусу, відноситься до технічного обслуговування товару і не є дефектом.
- Гарантійні зобов'язання не поширюються у разі несанкціонованого втручання у програмне забезпечення, некоректна робота з програмно-апаратною частиною виробу, перепрограмування пристрою тощо.
- Перед тим як відправляти пристрій на ремонт потрібно вийти зі всіх акаунтів і зняти блокування, якщо така є.
- Будь ласка, не забудьте зробити резервну копію всієї важливої ​​інформації та даних, що зберігаються на Вашому пристрої, оскільки інформація може бути втрачена під час ремонту виробу, під час зміни програмного забезпечення або шляхом заміни товару.

Умови обміну та повернення товару належної якості
Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" покупець має право на протязі 14 днів з моменту покупки повернути товар, за умови виконання всіх норм, передбачених законом.

Стаття 9. Закону України «Про захист прав споживачів» Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин. може бути використаний за призначенням. Обмін товару належної якості проводиться, якщо пристрій не використовувався та збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики та збережено розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром.

Роз'яснення до пункту про обмін та повернення товару належної якості:
- Пристрій не використовувався:
Пристрій не активований, гарантія виробника не почала діяти. Мобільна та портативна техніка поставляється з встановленим програмним забезпеченням. Перевірка використовувався, активувався пристрій чи ні проводиться менеджером магазином або співробітником сервісного центру. Доказом використання, активації пристрою може бути наявність сторонніх програм, змін у налаштуваннях, збережених файлів, фотографій, нотаток, відеозаписів тощо. У цьому випадку магазин має право відмовити споживачу в обміні, поверненні пристрою, внаслідок порушення цього пункту.
- Товарний вигляд: Заводська упаковка, споживчі властивості, пломби, ярлики: Новий товар реалізується в запечатаному заводському пакуванні, із заводськими захисними плівками – це є головною умовою підтвердження збереження товарного вигляду пристрою. Мобільний або портативний пристрій та аксесуари, що входять до комплектації (зарядний пристрій, гарнітура, кабелі, інше), завжди упаковані у заводські захисні плівки. Пломби та ярлики мають бути цілими та залишатися на своїх місцях. Пошкоджувати ці елементи упаковки не рекомендується для збереження товарного вигляду пристрою. На мобільному або портативному пристрої та аксесуарах, що входять до комплектації, повинні бути відсутні сліди розтину, впливу рідин, потертості, сколи, подряпини, порізи та інші явні пошкодження, які можуть бути виявлені під час огляду. Інакше магазин має право відмовити споживачу в обміні, поверненні пристрою, внаслідок порушення даного пункту.

Аксесуари, що постачаються в комплекті, підлягають обміну, поверненню тільки у не розпакованому  вигляді. Цілісність упаковки має бути збережена. Якщо є сліди відкриття та спроби наступного перепакування (сліди клею, скотчу, інше), такий товар не підлягає обміну, поверненню.
- Розрахунковий документ: Наявність оригіналу розрахункового документа (чека та гарантійного талона), виданого споживачеві разом із проданим товаром, є обов'язковою. Якщо при обміні, поверненні товару покупець не надасть розрахунковий документ, гарантійний талон, інформаційні буклети з комплектації товару, магазин має право відмовити споживачу в обміні, поверненні пристрою через порушення цього пункту.

Умови обміну та повернення товару неналежної якості
Стаття 8. Закону України "Про захист прав споживачів"
1. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, у порядку та у строки, встановлені законодавством, має право вимагати:
- пропорційного зменшення ціни;
- безоплатного усунення недоліків товару у аргументований термін;
- Відшкодування витрат на усунення недоліків товару.
2. Вимоги споживача, передбачені цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, яке відповідає вимогам споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання.