• +38(050)8466044


УВАГА! У зв'язку з військовою агресією та загальною мобілізацією, нажаль наш офіс та телефон не працює. Співробітники мобілізовані та захищають Вас.

KEFAR KR-H4

KEFAR KR-H4

Модель: KR-H4 Є на складі
1008.00грн.
Виробник: KEFAR

KEFAR KR-H4, KR-H4, 2D сканер

2D Сканер KEFAR KR-H4 призначений для ідентифікації лінійних матричних штрихових кодів.  Належить до нового покоління обладнання, яке все частіше використовується в магазинах та супермаркетах, медзакладах, фармацевтиці, складському господарстві. Технологія сканування полягає у використанні принципу високошвидкісного цифрового фотоапарата. Гаджет захоплює все зображення повністю, робить знімок штрих-коду, розпізнає та декодує, отримані дані надсилає на комп'ютер або касовий апарат. Застосовується прилад в оптовій та роздрібній торгівлі, складському господарстві, сфері послуг та при транспортних перевезеннях.

2D Сканер KEFAR KR-H4 може зчитувати всі відомі штрих-коди, у тому числі пошкоджені. Приціл виконується червоним світлодіодом, освітлення – білим. Допустимий нахил приладу в процесі зчитування та відхилення від осі становить 65º в обидві сторони. Дальність KEFAR KR-H4 залежить від щільності зображення, яке має бути не менше 5 mil. Мінімальна контрастність 25%. Сканування супроводжується звуковим сигналом. Як інтерфейс управління використовується USB.

Сканер KEFAR KR-H4 представлений у компактному виконанні 60×165×95 та мініатюрній вазі 160 г із міцних полімерів чорного та сірого кольору: ABS-пластику та полікарбонату РС.


Зчитує коди: 
1D) Codabar, Code 11, Code 39, Code 93, Code 128/EAN128, EAN.UCC Composite, Interleaved 2 of 5, MSI Code, Planet, Plessey Code, Postnet, RSS, Standard 2 of 5, Telepen, UPC/EAN;
2D) PDF417, QR code, Matrix 2 of 5, MicroPDF417, Australian Post, Canada Post, Japan Post, MaxiCode, Codablock, Aztec, Dutch Post, TLC 39, DataMatrix.

Комплектація: Сканер  KEFAR KR-H4

Характеристики сканеру штрихкодів
Тип сканеру штрихкоду Ручний
Тип зчитувального елемента сканера 2D Imager
Швидкість сканування 100 скан/сек
Інтерфейс підключення USB
Робоче середовище -20 °C +50 °C
Вага 160 г
Країна виробник Китай
Гарантія 12 міс.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук