• +38(050)8466044


УВАГА! У зв'язку з військовою агресією та загальною мобілізацією, нажаль наш офіс та телефон не працює. Співробітники мобілізовані та захищають Вас.

HBAPOS RV8B

HBAPOS RV8B

Модель: RV8B Немає на складі
2580.00грн.
Виробник: HBAPOS

HBAPOS RV8B, HBAPOS, RV8B, бездротовий сканер HBAPOS RV8B

2D бездротовий сканер HBAPOS RV8B призначений для ідентифікації лінійних матричних штрих-кодів. Належить до нового покоління обладнання, яке все частіше використовується в магазинах та супермаркетах, медзакладах, фармацевтиці, складському господарстві. Технологія сканування полягає у використанні принципу роботи високошвидкісної цифрової  фото-матриці. Гаджет захоплює все зображення повністю, робить знімок штрих-коду, розпізнає та декодує, отримані дані, надсилає розкодовану інформацію на комп'ютер або касовий апарат. Застосовується прилад в оптовій та роздрібній торгівлі, складському господарстві, сфері послуг та при транспортних перевезеннях

2D бездротовий сканер HBAPOS RV8B може зчитувати всі відомі штрих-коди, у тому числі пошкоджені. Приціл виконується червоним світлодіодом, освітлення – білим. Допустимий нахил приладу в процесі зчитування та відхилення від осі становить 65º в обидві сторони. Дальність бездротового сканера HBAPOS RV8B залежить від щільності зображення, яке має бути не менше 5 mil. Мінімальна контрастність 25%. Сканування супроводжується звуковим сигналом. Як інтерфейс підключення та управління використовується USB.

Бездротовий сканер HBAPOS RV8B представлений у компактному виконанні, оснащений вбудованим акумулятором 2000 mAh та зібраний у мініатюрному корпусі вагою 170 г. До сканера додається ергономічна підставка з аналогічного матеріалу.

Сканер HBAPOS RV8B обладнанний  функціями запам'ятовування штрих кодів для виконання робіт з інвентаризації та відображає код на вбудованому екрані сканеру HBAPOS RV8B.  RV8B позиціонує себе універсальним пристроєм для всіх видів діяльності та будь-яких виробництв. Для вибору режиму використання (нормальний режим\інвентаризація)  достатньо двічі натиснути на кнопку біля екрану.


Зчитує коди: 
1D) Codabar, Code 11, Code 39, Code 93, Code 128/EAN128, EAN.UCC Composite, Interleaved 2 of 5, MSI Code, Planet, Plessey Code, Postnet, RSS, Standard 2 of 5, Telepen, UPC/EAN;
2D) PDF417, QR code, Matrix 2 of 5, MicroPDF417, Australian Post, Canada Post, Japan Post, MaxiCode, Codablock, Aztec, Dutch Post, TLC 39, DataMatrix.

Комплектація: Сканер  HBAPOS RV8B, USB дріт, підставка тримач сканеру.

Характеристики сканеру штрихкодів
Тип сканеру штрихкоду Ручний
Тип зчитувального елемента сканера 2D Imager
Швидкість сканування 100 скан/сек
Інтерфейс підключення USB, 2.4G, Bluetooth
Робоче середовище -20 °C +50 °C
Вага 170 г
Країна виробник Китай
Гарантія 12 міс.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук